Zamknięcie pasa ruchu po stronie wschodniej ul. Radarowej (od ul. Zenitowej do ul. Astronautów). Wprowadzony ruch jednokierunkowy oraz objazd w przeciwnym kierunku przez ul. Radiową, Spadochroniarzy i Słowackiego.
Etap II:
Obejmuje zamknięcie pasa ruchu takie samo jak w przypadku etapu I, wydłużone o odcinki na początku i końcu zakresu (str. południowa od końca istniejącego chodnika, str. północna za skrzyżowaniem z ul. Astronautów.
Etap IIa:
Obejmuje identyczny zakres jak w przypadku etapu II, dodatkowo zostanie zamknięty odcinek ul. Zenitowej.
Etap IIb:
Obejmuje identyczny zakres jak w przypadku etapu II, dodatkowo zostanie zamknięty odcinek ul. Astronautów.
Etap III:
Obejmuje zamknięcie pasa ruchu po stronie zachodniej ul. Radarowej, ruch jednokierunkowy i objazd przez ul. Radiową, Spadochroniarzy i Słowackiego.
Etap IIIa:
Obejmuje zamknięcie pasa ruchu takie samo jak w przypadku etapu III, wydłużony o odcinek str. północnej za skrzyżowaniem z ul. Astronautów
Prosimy o ostrożność i stosowanie się do oznaczeń. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość!
Napisz komentarz