XX sesja Rady Dzielnicy Matarnia

W dniu dzisiejszym w trybie zdalnym odbyła się XX sesja Rady Dzielnicy Matarnia. Ośmiu radnych obecnych na sesji podsumowało działalność rady w ostatnim kwartale (a spraw i wydarzeń było sporo). Podjęliśmy uchwałę o przeniesieniu zaoszczędzonych i wolnych środków z roku bieżącego na przyszły, rozmawialiśmy o problemach występujących w dzielnicy celem ujęcia w planie pracy Straży Miejskiej, omówiliśmy sprawy będące w toku, jak i te przed nami.
Postanowiliśmy zorganizować konsultacje budżetowe na 2022 rok, a także rozpocząć kampanię informacyjną o PSZOK-ach, zbiórkach odpadów niebezpiecznych czy wielkogabarytowych ♻️ (w związku z zostawianiem takich odpadów pod altanami).
Jako Rada Dzielnicy przygotowujemy się również do Świąt: 6 grudnia rozbłyśnie pierwsza choinka 🎄 dzielnicowa – na Złotej Karczmie, a dokładnie na terenie przedszkola. Jedno drzewko zostało już udekorowane 15-stoma kompletami lampek przy wykorzystaniu podnośnika koszowego. Jesteśmy ciekawi efektu oraz odbioru Mieszkańców, gdyż taką rozświetloną choinkę chcielibyśmy w przyszłości mieć na każdym z osiedli Matarni. 😊
Planujemy również okolicznościowy Mikołajkowy spacer nordic walking z atrakcjami. 🎅

Napisz komentarz

16 − dziesięć =