Las w szkle

Zapraszamy na warsztaty „ŚWIĄTECZNY LAS W SZKLE”.
Jest to inicjatywa dla całych rodzin, które mają ochotę poznać świat kwiatów i botaniki oraz SAMODZIELNIE stworzyć własny, piękny ekosystem – czyli tzw. las w szkle lub las w słoiku. Zadanie zostanie podzielone na dwie części
➡️ w pierwszej poznamy historię jaka wiąże się z pomysłami na uprawę roślin w zamkniętych ekosystemach. Zostaną przedstawione poglądy i badania dotyczące wpływu roślin na dobrostan i samopoczucie człowieka oraz podstawowe zasady uprawy ekosystemów.
➡️ W kolejnej części uczestnicy warsztatu przygotują własne kompozycje kwiatowe oraz udekorują swoje własne LASY W SZKLE, które następnie zabiorą ze sobą.
Samodzielnie wykonane Lasy z pewnością na długi czas będą cieszyć oko a także staną się doskonałym, nietuzinkowym elementem świątecznego wystroju wnętrz. TERMIN WARSZTATU: 14.XII.2019 (Sobota)

GODZINA: 12.00-14.00

MIEJSCE: siedziba Rady Dzielnicy Matarnia (przy ul. Słowackiego 140./obok Biedronki)

PROWADZĄCY: Kamila Olga .@Psychologia&motywacja

Organizatorem warsztatów jest Rada Dzielnicy Matarnia. Zajęcia są bezpłatne. Zapewniamy materiały. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 533-513-013. Zapraszamy!

Napisz komentarz

szesnaście + 1 =