Gdański Budżet Obywatelski 2021 – Matarnia głosuje!

Głosowanie na kolejną edycję Gdańskiego Budżetu Obywatelskiego ruszyło 16 listopada i potrwa do 30 listopada. W naszej dzielnicy będzie można oddać głos na jeden z pięciu projektów dzielnicowych, ale w tym roku walczymy również o znacznie większe środki – o wygranie projektu ogólnomiejskiego!
Wspólnie z dzielnicami Jasień, Kokoszki i Osowa stajemy w szranki w najliczniejszymi dzielnicami Gdańska, aby 1 mln zł z puli ogólnomiejskiej oraz 360 tyś z zielonej puli ogólnomiejskiej trafiło do nas. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły z sąsiednimi dzielnicami jesteśmy w stanie wywalczyć dla siebie potrzebną nam infrastrukturę.
Prosimy o wsparcie o przy rozpowszechnieniu tej informacji – w tym roku głosujemy na projekt nr 2 budżetu ogólnomiejskiego oraz projekt nr 6 budżetu ogólnomiejskiego zielonego.
Mieszkańcy Górnego Tarasu Gdańska zmobilizujmy się i wygrajmy dla siebie!
Głosować może każdy mieszkaniec Gdańska bez względu na wiek – także dzieci i młodzież. Mogą być to osoby zameldowane stale lub czasowo w naszym mieście, osoby dopisane w Gdańsku do spisu wyborców lub posiadające Kartę Mieszkańca.
Razem możemy zrobić więcej!

Napisz komentarz

3 × 2 =