„Czego potrzebuję by czuć się dobrze- szczęśliwie i spokojnie”

W dniu wczorajszym mieliśmy olbrzymią przyjemność wręczyć nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym, który był wydarzeniem towarzyszącym naszej konferencji społecznej „O kondycji psychicznej dzieci i dorosłych – zrozumieć, aby wspierać”. Konkurs na temat „Czego potrzebuję by czuć się dobrze- szczęśliwie i spokojnie” ogłoszony został w naszych dzielnicowych placówkach opiekuńczych i edukacyjnych – Szkoła Podstawowa nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego, Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjra Mieczysława Słabego w Gdańsku, Przedszkole 43, Klub Dziecięcy „Radość Maluszka”
Na konkurs wpłynęły 44 przepiękne prace – pełne ciepła, szczęścia, przyjemności. Prace malowane rączkami zarówno 2-latków jak i rękoma szósto czy siódmoklasistów. 🎨🖼️🖌️.
Jury miało twardy orzech do zgryzienia…🤔🤔🤔.
Dzieci starały się przekazać NAM – DOROSŁYM, to co dla nich jest najważniejsze – bliskość, bezpieczeństwo, zrozumienie, miłość, czas spędzany z rodziną, z przyjaciółmi, z bliskimi… Dzieci w tych rysunkach powiedziały nam jak bardzo potrzebują bezpiecznych RELACJI 👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👦👫👩‍❤️‍👨🪢❤️🫶🤝
Dlatego też pod hasłem „RELACJA” wieczorem odbyła się nasza konferencja społeczna kierowana właśnie do nas – tych DOROSŁCH, do których przez rysunek przemawiały dzieci – relacja z konferencji już niebawem.
Ogromne podziękowania od nas dla naszych Partnerów, którzy pomogli nam ufundować rewelacyjne nagrody dla dzieciaków – dzięki Wam mogliśmy nagrodzić nie tylko planowane wcześniej 18 osób ale WSYSTKICH!!! – po raz kolejny udowadniacie jak wielkie i otwarte serca może mieć lokalny biznes oraz, że CSR czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, to idea, która w Waszych Firmach działa!
Serdeczne podziękowania dla:
❤️ASTE kable i osprzęt kablowy
❤️BIBUS MENOS
❤️Inpro S.A.
❤️Matarnia Park Handlowy

Napisz komentarz

siedemnaście − dziewięć =