Udana niedziela z radą dzielnicy

To była piękna, słoneczna niedziela i cieszymy się, że tak wielu mieszkańców zechciało ją spędzić w towarzystwie sąsiadów z Matarni! 

W leśnej przygodzie marszu na orientację i sprzątania lasu wzięło udział 307 uczestników. Cieszymy się, że Wam się podobało! Już teraz zastanawiamy się gdzie powinniśmy zorganizować przyszłoroczną edycję.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim partnerom i sponsorom za pomoc w organizacji niedzilnego wydarzenia. Nadleśnictwu Gdańsk – Lasy Państwowe za przekazanie worków na śmieci, map, albumów oraz zabranie śmieci po imprezie. Firmie transportowej SKAT za ufundowanie kubków termicznych. Portowi Lotniczemu Gdańsk im. Lecha Wałęsy za przekazane maskotki mewy oraz firmie Ziaja za kosmetyki. Bardzo dziękujemy naszym dzielnicowym przedsiębiorcom, za to że wsparli lokalne przedsięwzięcie!

Wszystkich nas pozytywnie zaskoczyło, Koło Gospodyń Wiejskich z Niestępowa, przepysznym żurkiem, z niezliczoną liczbą dokładek, trzema rodzajami ciasta oraz różnymi napojami.

Operatorem dzielnicowej imprezy na orientację był Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN, który zapewnił nam perfekcyjną organizację czterech tras w lesie, bazę startu oraz mety. Klub zadbał również o upominki, losowane przez każdego uczestnika. Nie było pustych losów :).

Przygotowaliśmy dla Was, również dodatkową atrakcję – wystawę o powrocie Pomorza do Rzeczpospolitej w setną rocznicę 1920-2020.

Było to trzecie w historii sprzątanie lasu, które po raz drugi było połączone z marszem na orientację. Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Rady Dzielnicy Matarnia.

W ramach podsumowania wrzucamy kilka fotek:

Napisz komentarz

5 × 2 =