Harpuś ze sprzątaniem lasu odbędzie się 17 września (niedziela) na Złotej Karczmie

Wykorzystaj pogodę 🌞 i rusz po przygodę!😀🌳
Najbliższy HARPUŚ połączony ZE SPRZĄTANIEM LASU odbędzie się 17 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) na ZŁOTEJ KARCZMIE.
Harpuś jest rekreacyjną imprezą na orientację🚶‍♂️dla wszystkich. Zarówno dla osób, które chcą intensywnie trenować, jak i dla tych, które pragną po prostu aktywnie spędzić czas na łonie natury. Niezależnie od kondycji i umiejętności.
Od 30 lat, w każdy trzeci weekend września, wolontariusze na całym świecie🌍wychodzą, by oczyścić swoje najbliższe otoczenie z porzuconych w naturze śmieci. My również włączamy się do akcji „Clean up The World” i sprzątamy naszą dzielnicę już od 5 lat!💚
Uczestnicy starują na jednej z 4 tras. Na starcie rozdajemy worki na śmieci oraz rękawiczki jednorazowe. Po powrocie czekać na was będzie ciepły 🍲 oraz słodki 🍩 poczęstunek przygotowany przez panie z KGW Niestępowo. ZAPRASZAMY.
Przybywajcie z CAŁYMI RODZINAMI!👨‍👩‍👧‍👦😀
ZAPISY: Poprzez formularz na naszej stronie: https://www.harpagan.pl/harpus/ lub na miejscu w biurze imprezy.
MIESZKAŃCY DZIELNICY MATARNIA – start BEZPŁATNY.
Niedziela 17.09.2023, zieleniec na końcu ul. mjr. M. Słabego.
Będzie również dodatkowa atrakcja – wystawa plenerowa „Historie gdańskich dzielnic: Kokoszki, Matarnia, Osowa”.
Każda z tras Harpusia odbywa się w formule scorelauf – na mapie zaznaczone są wszystkie dostępne punkty kontrolne, a w zależności od wybranej trasy należy zdobyć ich odpowiednią liczbę. To oznacza, że każdy może wybrać punkty łatwiejsze lub trudniejsze, zależnie od chęci i umiejętności. Zawsze część punktów kontrolnych położona jest przy ścieżkach i w łatwo dostępnym miejscach, z myślą o najmłodszych.Początkujący mogą skorzystać ze szkolenia z naszymi instruktorami na starcie.

Napisz komentarz

15 + sześć =