Chodnik na Radarowej na wysokości 61-67

Chodnik na Radarowej na wysokości 61-67 pod znakiem zapytania 😐❓
Energa robi nam trudności, w stosunku do prośby o podmianę starego słupa energetycznego na nowy. Opracowanie dokumentacji i przebudowa sieci wymieniona w piśmie jest b.kosztowna, nasz budżet dzielnicowy skromny, a wiemy również, że Energa może to wykonać we własnym zakresie.
Czy ktoś z Państwa ma możliwość nam pomóc?🙏

2 komentarze

 1. Iwona - Reply
  17 sierpnia 2023 at 11:53

  budowa chodnika to oczywiście zawsze dobry pomysł. jednak w tym miejscu jest już chodnik po drugiej stronie ulicy. czy nie byłoby wskazane zamiast tego odcinka, z którym dodaktowo jak widać są problemy zrobić chodnik gdzieś gdzie go nie ma wcale? ul. Radiowa w obrębie skrzyżowania z Radarową- mamy tutaj skrzyżowanie, przystanek, dzieci w drodze do szkoły- a bezpiecznego przejśćia brak. Długo by wymieniać.

  • Łukasz Richert - Reply
   30 sierpnia 2023 at 23:09

   Chodniki we wskazanej lokalizacji są ujęte do realizacji w ramach przebudowy ul. Radiowej, i dlatego jako Rada nie możemy już w to samo miejsce ingerować. Ta sama sytuacja jest z brakiem chodnika na Radarowej między Zenitową a Astronautów. Takich miejsc jest sporo gdzie formalnie nie możemy, dlatego uprzejmie proszę zgłaszać, wymieniać..

Napisz komentarz

siedemnaście + trzynaście =