Eko-Sąsiedzka Misja
Spotkanie w gronie sąsiadów – dzięki środkom pozyskanym z Gdański Fundusz Sąsiedzki oraz Fundacja RC .
Tym razem chcemy Was zaprosić do inicjatywy, która nie tylko pozwoli nam na integrację w gronie sąsiadów, ale też przyczyni się do większej dbałości o naszą lokalną przyrodę.
Przedstawiciel Nadleśnctwa wygłosi prelekcję jak dbać o zielone tereny, odpowie na pytania.
Projekt „Eko-Sąsiedzka Misja” to m.in.:
sprzątanie lasu przy Leśnym Zakątku (ul. Harfowa),
muzyka,
gry i zabawy dla dzieci i dorosłych,
poczęstunek,
rozmowy i dobra zabawa w gronie sąsiadów.
Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca od godz. 15.00 na terenie Leśnego Zakątka, przy ul. Harfowej (os. Muzyczne). ![]()
Dołącz do nas i razem zadbajmy o nasze otoczenie! ![]()