Eko-Sąsiedzka Misja

Spotkanie w gronie sąsiadów – dzięki środkom pozyskanym z Gdański Fundusz Sąsiedzki oraz Fundacja RC . 😍 Tym razem chcemy Was zaprosić do inicjatywy, która nie tylko pozwoli nam na integrację w gronie sąsiadów, ale też przyczyni się do większej dbałości o naszą lokalną przyrodę. 🍃 Przedstawiciel Nadleśnctwa wygłosi  prelekcję jak dbać o zielone tereny, odpowie na pytania.

Projekt „Eko-Sąsiedzka Misja” to m.in.:

🌳 sprzątanie lasu przy Leśnym Zakątku (ul. Harfowa),

🎶 muzyka,

🎲 gry i zabawy dla dzieci i dorosłych,

🍪 poczęstunek,

🤝 rozmowy i dobra zabawa w gronie sąsiadów.

ℹ Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca od godz. 15.00 na terenie Leśnego Zakątka, przy ul. Harfowej (os. Muzyczne). ℹ

Dołącz do nas i razem zadbajmy o nasze otoczenie! 🌱

Napisz komentarz